O nas

2 marca 2017 r. lokalny rynek prasowy zasilił kolejny tytuł należący do Wydawnictwa „Prasa Beskidzka”. „Żywiecka Kronika Beskidzka” jest odpowiedzią na zapotrzebowanie firm działających na terenie powiatu żywieckiego, a także jego mieszkańców, którzy zasługują na rzetelny, profesjonalny i w pełni lokalny tygodnik.
Na łamach nowej gazety znajduje się to, czego Czytelnicy oczekują. Zgodnie z linią Wydawnictwa, do którego należy m.in. „Kronika Beskidzka”, a także tygodnik ukazujący się na terenach przygranicznych – „Głos Ziemi Cieszyńskiej”, priorytetem są Czytelnicy i ich problemy. Dlatego też najważniejsze miejsce przeznaczone jest dla spraw, które bulwersują, cieszą, zaskakują, a także napawają dumą mieszkańców powiatu żywieckiego.
Oprócz tego Czytelnicy otrzymują strony poświęcone temu, co interesuje wszystkich, a więc pakiet informacji sportowych, wśród których nie brakuje sukcesów i porażek lokalnych drużyn i sportowców. Wewnątrz każdego numeru znaleźć można też strony poświęcone kulturze, wśród których czekają zaproszenia na wszelkiego rodzaju imprezy. Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że są wśród Czytelników również tacy, których interesuje „ciemna strona” powiatu, dlatego też co tydzień serwujemy im solidną porcję sensacji z życia wziętych. Chcąc wszystkim zagwarantować w pigułce to, co niezbędne, w każdym numerze „Żywieckiej Kroniki Beskidzkiej” znajduje się także dodatek telewizyjno-rozrywkowy, w którym w przejrzysty sposób prezentujemy tygodniowy program najpopularniejszych stacji, a także krzyżówkę weryfikującą wiedzę o regionie oraz sporo innych elementów, które pozwolą się rozluźnić nad lekturą.
Z myślą o firmach działających na terenie powiatu żywieckiego, ich właścicielom oraz pracownikom oddajemy szeroki pakiet ofert reklamowych, wśród których na szczególną uwagę zasługują stałe strony tematyczne publikowane w formie poradników, takie jak: „Twój Dom”, „Motoryzacja” i „Senior” oraz sezonowe i okazjonalne, na przykład „Edukacja” czy „Wiosna w ogrodzie”. Co tydzień ukazują się też strony ogłoszeniowe, za pośrednictwem których Czytelnicy mogą nabyć bądź sprzedać niemal wszystko.Cyklicznie pojawiają się wizytówki gmin powiatu, bo czasem sąsiedzi niewiele wiedzą o tym, co dzieje się „za płotem”. Usiłujemy też na łamach prezentować podobizny mieszkańców, od tych, którzy pojawili się na świecie, poprzez młode i średnie pokolenie, do seniorów.

Wydawca
„Wydawnictwo Prasa Beskidzka Spółka z o.o.”

43-300 Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 118
tel.: (33) 8123577, 8125878, fax: 8228150
www.kronika.beskidzka.pl
e.mail: wydawnictwo@kronika.beskidzka.pl
Prezes: Mirosław Galczak

Skład
„Wydawnictwo Prasa Beskidzka Spółka z o.o.”
Druk
Agora Poligrafia Sp. z o.o.

 

PRZYJMOWANIE OGŁOSZEŃ

W siedzibie redakcji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.
Za treść ogłoszeń redakcja nie odpowiada.
Redakcja zastrzega sobie prawo dokonywanie skrótów, przeredagowywania i zmiany tytułów nadesłanych materiałów.

E-wydanie